Sancaktepe Evden Eve Nakliyat » İlden İle Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Yeni kentleşme alan olmasına rağmen olabildiğince hızlı büyüyen ilçemiz Sancaktepe Hızlı gelişen ve kentleşen  Sancaktepe‘de  çarpık kentleşmenin de felaket sayılabilecek sonuçları hali ile ortaya çıkmaktadır. Bunlardan birisi haksız rekabet, denetimsizlik, merdiven altı firmaların ortaya çıkmasıdır. Sancaktepe evden eve nakliyat sektörü için de bu denetimsizlik, haksız rekabet ve korsan firma olayını karşımıza çıkarmaktadır.

Sancaktepe‘ye bir anlamda işçi ilçesi de denebilir. Sancaktepe evden eve nakliyat ilçenin özelliğinden ötürü de evden eve nakliyat gibi de görülebilir. İşçilerin ülkemizdeki ekonomik durumu ortadadır. Bu neden ile, Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatı 300 TL, 400 TL rakamlar üzerinden reklam ve pazarlama tuzakları kurulmaktadır. Ucuz Sancaktepe nakliyat fiyatı ile yurttaşımız yanıltılarak kandırılmaktadır.  

 

Hiçbir güvence, sözleşme, sigorta yapmadan vatandaşın evine girerek eşyaları harala gürele, kırıla, döküle çarpıla, çarpıla taşınmaya kalkılmaktadır. Müşteri itiraz ettiğinde ise bu fiyata böyle taşınır denilerek, adeta efe gibi bir muameleye tabi tutulmaktadır. Ayrıca itirazını  yüksek ses ile yapan vatandaşa şiddet dahil her türlü kötü muamele uygulanmaktadır. Kimi yurttaşların, sözüm ona taşınmalarda değerli eşyaların kaybolduğunda kesinlik ile sorumluluk kabul edilmemektedir. Markalı televizyon, buzdolabı nasıl kaybolur?Çalınma dışında bir izahatı olabilir mi? Sancaktepe evden eve nakliyat firması arayan vatandaşımız, fiyatından önce firmanın kendisinin yasal olup olmadığını sormayı, vergi kaydını görmede ısrar etmeyi, nakliyat yetki belgesinin olup olmadığını bilme hakkını kullanmaktan kesinlikle vazgeçmediği sözleşmesiz evine asla kimseyi sokmamayı şiar edindiği zaman en azından dolandırılmadan taşınmayı öğrenmiş olacaktır.

Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatı 300 TL, 400 TL gibi etiket fiyatı değildir. Gelir ekspertiz yaparız, ekspertiz sonrası evinizin ve eşyanızın konumu ve durumuna göre fiyat veririz. Yasal tüm firmalar böyle çalışır ve böyle fiyat verirler. Yasal birkaç firmadan fiyat aldığınızda size en uygun ücretle Sancaktepe evden eve nakliyat sözleşme ve sigortanızı yaptırınız.

İlgili Yayınlar


Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yukarı Çık