Evden Eve Nakliyat Hizmeti » İlden İle Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firmamız Türkiye'nin her bölgesine, her ili ve ilçesine yıllardır özenle evden eve nakliyat hizmetlerine yenilerini ekleyerek üst düzey müşteri memnuniyeti ile kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bu sebeple önümüze daha aydınlık görmek adına en hızlı, en kaliteli, en profesyonel ve belirtilen zamanda eşyalarınızı teslim etmek için siz değerli müşterilerimizi müşteri temsilcilerimizle iletişime bekliyoruz.
Evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirirken izlenen adımları okumanızı tavsiye ederiz. 
 

 • Bizimle iletişime geçtiğinizde şartlar doğrultusunda işe başlayalım dersiniz. Bizde uzman bir kişiyi size atarız ve eşyanın taşınacağı adrese uzmanımız gelir gerekli bilgileri not eder. Eşyanızın büyüklüğüne ve bina durumuna göre (kaçıncı kat, asansör var mı vs.) kesin fiyatlandırmayı size bildirir. Bizimle çalışmayı kabul etmeniz doğrultusunda atadığımız uzman ile sözleşme imzalanır ve eşyanın taşınma günü ve sürecin nasıl işleyeceği konuşulacaktır.
 • Size atadığımız ekspertiz uzmanımızın bize verdiği bilgiler doğrultusunda bir ekip ayarlarız. Profesyonel ekibimiz eşyaların kontrolünü yapıp geniş çaplı bir planlama yaparlar.
 • Planlamanın doğrultusunda eşyalarınızın paketleme işlemine geçilecektir. Paketleme sırasında tekrardan planlama yapılarak eşyalarınızın kaybolmaması, kırılmaması ve zedelenmemesi gibi risklerin önüne geçmek için fotoğrafları çekilir.
 • Eşyalarınızın profesyonel ekibimiz tarafından, yüksek hassasiyet hat safhada tutularak evden eve nakliyat aracımıza yüklenerek bize verdiğiniz adrese ulaşmak üzere yolculuk adımı başlayacaktır. Diyelim ki yolculuk esnasında Allah göstermesin kaza, eşyaların çizilmesi, kırılması vb. olumsuzluklar meydana geldiğinde mağdur olmamamız için sigortalı nakliyat işlemi uyguluyoruz. Böylelikle eşyalarınız güvence altında alınmış olacaktır.
 • Eşyalarınızın taşınacağı adrese vardığında ekibimiz, özel bir itina ile eşyaları aracımızdan oldukça sakin bir şekilde indirecek ve istediğiniz odaya istediğiniz şekilde yerleştirecektir. Özenle yapılan de monteleri ve yine özenle monte edilir. Ve sonunda size oldu mu? Beğendiniz mi? Gibi sorular ile sizden geri dönüt alınır ve eşya taşıma işlemi biter.
 • Taşıma işlemi bitti. Sizinle el sıkışır ve mutluluklar dileriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
%100 memnuniyet garantisini alabilmek için bizimle çalışmak ister misiniz? Bizi hemen arayın! Evden Eve Nakliyat İletişim
0
Tarih: 6-03-2017, 17:27
3
534

İlgili Yayınlar


Yorumlar (3)

 1. avatar
  #1 Kadriye Sönmez
  Eşyalarımı sağlam bir şekilde taşıdığınız için teşekkür ederim. Gerçekten titiz çalışıyorlar tavsiye ederim.
 2. avatar
  #2 Tuğçe Özcan
  Eskiden çok uğraşıyorduk hemde sağlam taşımıyorlardi. Ama sizi gerçekten taktir ediyorum. Evden eve eşyanız varsa gözünüz kapalı taşıyabilirsiniz tavsiye ederim mutluluk paha biçilmez aldıklarını hak ediyor adamlar. 
 3. avatar
  #3 Hasan İpek
  Unutmadan yazayım. Yaz demişlerdi hakkımızdaki görüşleri. Valla bir sıkıntı çıkmadı. Gayet güzel bir eşya taşıma süreci geçti. Eşyalarımızı sigortaladılar bu zaten rahatlatıyor insanı. Ne deyim helali hoş olsun. Tavsiye ederim tabiki nakliyat firması iyi.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yukarı Çık