Eşya Depolama Hizmeti » İlden İle Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti

Güzel bir eve taşınmak istediniz ya da güzel bir iş yerine geçiş yapmak istiyorsunuz. Fakat elinizde bulunan belli başlı eşyalarınızı bir yere koyacak şansınız yok ve bir problem yaşıyorsunuz. İstediğiniz güvenli bir yer olsa eşyalarımı yerleştirsem diyorsunuz. İşte tam bu noktada biz sorun yok çözüm var diyoruz ve firmamızın eşya depolama hizmeti devreye giriyor. 

Eşya Depolama Hizmetine başlamadan önce eşyalarınız belli bir plan dahilinde liste haline getirir ve kategorize ederiz. Güvenli şekilde korumalı paketleme işlemi uygulayarak bize vermiş olduğunuz zaman dilimine kadar kendi tıpkı eşyamız gibi bakarak muhafaza (depo) ediyoruz. Elbette bu hizmetin yanı sıra eşyalarınızı sigorta garantisine alıyoruz. Bu demek oluyor ki; herhangi bir sorun karşısında meydan gelebilecek herhangi bir sorunda eşyalarınızı net bir güvence altına almış oluyoruz.

Biz eşya depolama hizmeti uygularken güvenli ve kaliteli olsun diye iyi bir koruma sağlanabilmesi adına kesinlikle konteyner kullanmıyoruz. Eşyaların istiflenmesi, yerleştirilen ortamın hijyeni belli aralıklarla eksiksiz olarak yapılacağından hiç şüpheniz olmasın. Sizde İlden İle Evden Eve Nakliyat farkı ile böyle bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçiniz.

0
Tarih: 8-03-2017, 11:01
2
466

İlgili Yayınlar


Yorumlar (2)

  1. avatar
    #1 Köksal Yıldız
    Rahat bir taşınma oldu emeği geçenlere teşekkür ederim. Her şey iyiydi eşyalar zarar görmedi. Bir önceki taşınmamda eşyaları sağa sola vurdular. Tavsiye ederim.
  2. avatar
    #2 Songül Aydın
    Ofisimi temiz ve yerli yerinde taşıdığınız ve tekrar güzel bir şekilde yerleştirdiğiniz için teşekkür ediyorum.

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yukarı Çık