Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis & Büro Taşıma Hizmeti

Ofis & Büro Taşıma

Nakliyat sektöründe müşterilerimize sunmuş olduğumuz başarılı hizmetlerden biride ofis ve büro eşya taşımacılığı hizmetidir. Tüm Türkiye'de ofis ve büro taşımacılığın yanı sıra diğer nakliyat hizmetlerinde de üstün ve başarılı bir geçmişi olan nakliyat firmamız ofis ve bürolarınızı itina ile kırmadan dökmeden sigortalı nakliyat esasına dayalı olarak taşımaktadır.


Yapmış olduğumuz planlı çalışmalar sonucunda ev, ofis ve büro nakliyat çözümlerinde hizmet ederken bunun doğru,kaliteli ve kusursuz bir şekilde yapılabilmesi için çok çaba gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Amacına hizmet eden yani doğru ekipman, araç gereç ve malzemelerin doğru paketlenmesinde müşterilerimizin oldukça profesyonel bir düzeyde ofis ve büro taşımacılığı hizmetini  almasını sağlıyoruz. Ofis ve büro taşıma hizmeti başlar başlamaz siz değerli müşterilerimizi yaptığınız işte herhangi bir kayıp yaşatmadan nakliyat hizmeti yapıyoruz. İlk iş olarak size ücretsiz bir eksper uzamanı atıyoruz. Uzman eksperimiz sizin iş yerinizi ziyaret ederek taşınacak olan malzemeleri görüp size uygun araç gereç, ekipman ve kullanılacak malzeme teminini yaptıktan sonra bize verdiğiniz güne göre eşyalarınızı sigorta kapsamı dahiline alıyor bu şekilde işe başlıyoruz.  


Ofis ve büro eşyası taşımacılığı hizmeti vermiş olduğumuz müşterilerimizin kimlik bilgilerini her zaman gizli tutmaya özen göstermekteyiz. Günümüz koşullarında pek çok bilgi ve belgelerin saklandığı gerek elektronik gerek klasörler halinde olsun yaptığımız çalışmalar ile  gizliliği ön plana alarak taşıma yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin ev, ofis ve büro nakliyat hizmetinden  beklentilerinizi en üst düzeyde tutarak kendimizi bu konuda geliştirmiş bulunmaktayız.Ofis ve büro nakliyatı günü geldiğinde profesyonel personellerimiz ilk olarak önemli evrak, dijital cihaz (bilgisayar vs.) ve klasörlerin kolileme işlemini itina ile yapar. Hazırlanan kolilerin kaybolmaması, yerlerinin karışmaması ve sizin iş kaybına uğramamanız için kolilere numaralar verilir ve bu şekilde bize verdiğiniz adrese taşınmak üzere yola çıkar.


Mobilya türü malzemelerinizin de monte işlemi özenle yapılır mobilyalar havalı naylon vb. malzemeler kullanılması ile paketleme işlemi gerçekleştirilir. Elektronik türde olan cihazlarınız bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi vb. türünden olan malzemeler ise zarar görmemesi için özel paketleme yapılarak araçlarımıza yerleştirilir.

0
Tarih: 6-03-2017, 14:59
0
290

Yorum Ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

Yukarı Çık